tworzenie stron www opcode.pl

Aplikacje internetowe dla biznesu

Zakres działania firmy

Tworzenie aplikacji, strony www, SEO

Naszą specjalizacją jest projektowanie, programowanie i wdrażanie rozwiązań internetowych, projektowanie stron internetowych oraz tworzenie systemów CMS. Oferujemy autorski system wysyłki newsletterów.

Wykonujemy niestandardowe dedykowane aplikacje internetowe. Wdrażamy system telewizji POS, który jest skutecznym narzędziem prezentacji reklam dla klientów w miejscu sprzedaży.

Oferujemy kompleksowe usługi tworzenia oprogramowania: od koncepcji, poprzez analizę wymagań, wykonanie makiet, projektowanie, wdrożenie i pełną obsługę gwarancyjną po wykonaniu zlecenia.

Oferta aplikacji internetowych

O nas

Ludzie

Jesteśmy grupą ludzi, których pasją jest tworzenie unikalnych, nowatorskich i użytecznych rozwiązań informatycznych. Posiadamy doświadczenie, które pozwala nam tworzyć skomplikowane projekty stron internetowych oraz niestandardowe realizacje.

Dzięki naszemu doświadczeniu jesteśmy w stanie zagwarantować stabilność, bezpieczeństwo i łatwość użytkowania tworzonego przez nas oprogramowania.

Działalność prowadzimy głównie w regionie Śląska (Katowice, Mysłowice) i Małopolski (Oświęcim, Kraków), gdzie mamy najwięcej realizacji dotyczących projektowania stron internetowych.

Zapytaj

Realizacje

Projektowanie laboratorium

Od 2004 roku wykonaliśmy ponad sto realizacji dla wielu firm. Z taką samą starannością i zaangażowaniem obsługujemy klientów indywidualnych, jak i duże firmy.

W portfolio mogą Państwo znaleźć przykładowe realizacje (projektowanie stron internetowych, portale, aplikacje internetowe, projekty graficzne, makiety stron www, strony internetowe, które pozycjonujemy w wyszukiwarkach internetowych) wraz z krótkim opisem naszej pracy związanej z każdym projektem.

Zapraszamy do zapoznania się z nasza pełną ofertą dotyczącą oprogramowania www i zachęcamy do kontaktu, gdyby mieli Państwo jakieś pytania.

Serwisy wykonane przez nas