tworzenie stron www opcode.pl

Aplikacje internetowe dla biznesu

POS TV (Point of sales TV)

Telewizja POS jest nośnikiem reklamy w miejscu sprzedaży. System POS składa się z komputera pełniącego role serwera i ekranu podłączonego do tego komputera (np. monitor LCD). Na komputerze zainstalowany jest system telewizji POS, dzięki któremu reklamodawca (właściciel punktu usługowego, sklepu, apteki, itp.) może zarządzać wyświetlanymi reklamami, harmonogramem i czasem ich wyswietlania, informacjami pojawiającymi się na ekranie, kursami walut, prognozą pogody, itp.

Oferta telewizji POS kierowana jest do aptek, banków, punktów usługowych oraz wszystkich miejsc, w których klienci muszą czekać na obsługę. Korzyścią dla firm i instytucji posiadających telewizję POS jest przekaz, który w sposób naturalny i precyzyjny trafia do każdego klienta. Na życzenie istnieje możliwość dostosowania oprogramowania w wybranej wersji językowej.

Nasz system telewizji POS cechuje niska cena oraz łatwość używania i instalacji. Do używania systemu nie są wymagane specjalistyczne urządzenia. Wystarczy komputer pełniący rolę serwera (działający pod kontrolą systemu Linux) i przeglądarka internetowa.

Dla kogo i po co taki system?

System może mieć wiele zastosowań w wielu miejscach, w których Państwa klienci muszą oczekiwać na obsługę. Są to apteki, banki, siłownie, punkty gastronomiczne i wszelkie miejsca, w których klient spędzi chwilę przed otrzymaniem usługi.
System można wykorzystać do prezentacji własnej oferty, bieżących informacji (np. o zniżkach, komunikatach, istotnych informacjach) lub jako medium reklamy. Posiadając taki system mają Państwo również możliwość odsprzedaży miejsca reklamowego dla firm zainteresowanych reklamą. Przykładem takiego zastosowania mogą być apteki, w których możemy zaoferować producentom możliwość zareklamowania swoich leków.

W jaki sposób działa nasz system?

System może być zainstalowany na dowolnym komputerze wyposażonym w ogólnodostępne oprogramowanie. Jego działanie opiera się na wyświetlaniu obrazu, treści, komunikatów oraz animacji poprzez okno przeglądarki internetowej (w trybie pełnoekranowym). Zarządzanie reklamami i prezentowanymi treściami odbywa się przez przeglądarkę internetową.

Co jest potrzebne do uruchomienia systemu POS?

Do uruchomienia systemu wymagany jest komputer pełniący rolę serwera z kartą sieciową oraz zainstalowanymi usługami - serwerem www, systemem baz danych i przeglądarką internetową oraz ekran (lub ekrany), na których mają zostać wyświetlone treści reklamowe lub informacyjne. W ramach tej oferty udostępniamy Państwu oprogramowanie do wyświetlania telewizji POS wraz z jego konfiguracją, bez sprzętu (komputera, ekranu). Jednak istnieje możliwość kompleksowej obsługi wraz z montażem ekranów reklamowych oraz pełną konfiguracją i podłączeniem sprzętu.

Licencja do używania systemu

Kupując nasz system, otrzymują Państwo licencję do używania systemu w jednym punkcie sprzedaży (np. jednym biurze lub budynku) na czas nieokreślony z roczną pomocą w używaniu systemu i aktualizacjami. Do jednego systemu mogą Państwo podłączyć nieograniczoną ilość ekranów.

Przykładowe zastosowania

Jeśli mają Państwo jakieś pytania dotyczące telewizji POS, zapraszamy do kontaktu.

Wyślij zapytanie