tworzenie stron www opcode.pl

Aplikacje internetowe dla biznesu

O firmie

Misją firmy jest tworzenie użytecznego, przyjaznego i funkcjonalnego oprogramowania. Od 2004 roku tworzymy strony internetowe.  Zaczynaliśmy od tworzenia prostych stron firmowych. Z czasem - odpowiadając na potrzeby naszych klientów - oferta powiększała się o kolejne produkty: strony internetowe z systemami CMS, newslettery i aplikacje pozwalające na tworzenie akcji mailingowych oraz coraz bardziej zaawansowane rozwiązania dedykowane.

Aktualnie pracujemy nad doskonaleniem systemu telewizji POS (Point Of Sales TV). Pierwsze wdrożenie i zadowolenie naszego klienta upewniają nas, że wybraliśmy dobry kierunek rozwoju. POS TV jest nowinką na naszym rynku. Wierzymy, że tak jak tradycyjne formy reklamy (bannery, roll-upy), również POS TV znajdzie uznanie zarówno wśród właścicieli firm, jak i ich klientów.

W swojej pracy wykorzystujemy głównie oprogramowanie open source. Używamy najnowszych technologii: ajax (jQuery), frameworki php (Zend Framework i CodeIgniter). Programujemy głównie w języku php i JavaScript. W tworzeniu aplikacji internetowych używamy wydajnej bazy danych PostgreSQL.

Kontakt

Opcode - O firmie
Jacek Różański
ul. Imielińska 79, 41-407 Imielin
Biuro: (32) 44 17 330
Tel. kom.: 694 210 168


Obszar działania: Katowice, Mysłowice, Chorzów, Bytom, Tychy, Kraków, Oświęcim

« powrót do oferty

Nasza oferta